edyta leszkiewicz dietetyk fitpack

Edyta Leszkiewicz - magister dietetyk

Licencjat w Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi – kierunek dietetyka w roku 2013. Studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym – kierunek Dietetyka w wybranych chorobach wewnętrznych i metabolicznych w 2014. Studia magisterskie ukończone w 2019 roku w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu – dietetyka kliniczna.

Pasję do dietetyki w 2019 roku połączyłam z pracą w firmie cateringowej. Moim celem jest propagowanie zdrowego i racjonalnego żywienia opartego przede wszystkim na Piramidzie Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Podczas pisania diet dla pacjentów kieruje się wieloma czynnikami – jaki jest cel diety, stanem zdrowia pacjenta, jego preferencjami żywieniowymi oraz zamożnością.

Kiedy układam jadłospis w pracy cateringowej kieruje się sezonowością produktów, smakiem i wyglądem potrawy a także jej wartościami odżywczymi i jak najlepszym zbilansowaniem diety, jak również wyglądem potrawy i jak największą różnorodnością składników. Uwzględniam również indywidualne preferencje klientów i zawsze staram się, żeby klient był zadowolony.

W życiu osobistym jestem mamą dwóch wspaniałych córek w wieku 27 i 15 lat. Staram się prowadzić aktywny tryb życia uczestnicząc w zajęciach sportowych od zdrowego kręgosłupa, Body Art czy ćwiczeń siłowych ze sztangą, jak również spacerując.

Działamy z pasją!

Jesteśmy firmą łączącą pasjonatów gastronomii, dietetyki i aktywności fizycznej. Celem naszej działalności jest nie tylko żywienie naszych klientów, ale i skuteczne wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych do ich diety.

Dbamy o to, żeby jedzenie, które serwujemy codziennie było świeże, smaczne, różnorodne i dobrze zbilansowane. Nad tworzeniem posiłków czuwa właścicielka firmy – dietetyk, Edyta Leszkiewicz.

wege pack przykładowy zestaw