baner_o_nas

Jesteśmy firmą łączącą pasjonatów gastronomii, dietetyki oraz sportu. Celem naszej działalności jest doprowadzenie do skutecznych zmian w sposobie odżywiania się naszych klientów. Dbamy o to, żeby jedzenie które serwujemy codziennie było świeże, smaczne, różnorodne i zrobione z najwyższej jakości produktów.

Nad tworzeniem posiłków czuwa grupa doświadczonych kucharzy, dietetyków i trenerów personalnych,
którzy z pasją i oddaniem tworzą posiłki dopasowane do każdego klienta w zależności od rodzaju diety czy zapotrzebowania kalorycznego. Kolejnym ważnym aspektem, którym się zajmujemy to aktywność fizyczna, poprzez którą można zapobiegać chorobom cywilizacyjnym XXI takim jak: otyłość, schorzenia układu krążenia, cukrzyca czy osteoporoza, z którymi boryka się coraz więcej ludzi w Polsce.

Według najnowszych badań problem otyłości i nadwagi w Polsce dotyczy średnio nawet co drugiej osoby.
Innym istotnym problemem jest zbyt szybkie tempo życia – zwłaszcza w dużych miastach, co prowadzi do problemów z regularnym jedzeniem posiłków.

tomasz_kurlikowski_szef-kuchni-w-fitpack-2

Szef Kuchni Fit Pack

Tomasz Królikowski

Z kulinariami związany jest nieprzerwanie od ponad 20 lat. W kuchni Fit Pack odpowiada za przygotowanie dań, menu oraz nadzór i kontrole w codziennych dietach wysyłanych do klientów. Menu przez niego stworzone oparte jest o naturalne regionalne składniki połączone w harmonii z lokalnością i sezonowością produktów.

Oprócz tego koordynuje prace w projektach :
  • catering dla szkół/przedszkoli SCHOOL PACK
  • catering dla przedsiębiorstw WORK PACK
  • cateringiem na eventy
Kulinarne dokonania T. Królikowskiego:
mateusz-chodkowski

Współzałożyciel
Trener personalny/Dietetyk

Mateusz Chodkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dyplomowany specjalista ds. żywienia człowieka. Ukończył Podyplomowe Studia z Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od najmłodszych lat związany ze sportem, były zawodnik I-ligowego AZS AWF Warszawa w piłkę ręczną. Propagator sportu wśród dzieci i młodzieży. Od 10 lat trener personalny i instruktor kulturystyki, który swoje doświadczenie zawodowe zdobył w kraju i za granicą.

Współzałożyciel:

Fit Pack – catering dietetyczny (www.fitpack.pl),
Fundacja Fit Camp (www.fitcamp.pl),
Masterpersonaltrainers (www.masterpersonaltrainers.pl)