edyta leszkiewicz dietetyk fitpack

Edyta Leszkiewicz - magister dietetyk

Licencjat w Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi – kierunek dietetyka w roku 2013. Studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym – kierunek Dietetyka w wybranych chorobach wewnętrznych i metabolicznych w 2014. Studia magisterskie ukończone w 2019 roku w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu – dietetyka kliniczna.

Pasję do dietetyki w 2019 roku połączyłam z pracą w firmie cateringowej. Moim celem jest propagowanie zdrowego i racjonalnego żywienia opartego przede wszystkim na Piramidzie Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Podczas pisania diet dla pacjentów kieruje się wieloma czynnikami – jaki jest cel diety, stanem zdrowia pacjenta, jego preferencjami żywieniowymi oraz zamożnością.

Kiedy układam jadłospis w pracy cateringowej kieruje się sezonowością produktów, smakiem i wyglądem potrawy a także jej wartościami odżywczymi i jak najlepszym zbilansowaniem diety, jak również wyglądem potrawy i jak największą różnorodnością składników. Uwzględniam również indywidualne preferencje klientów i zawsze staram się, żeby klient był zadowolony.

W życiu osobistym jestem mamą dwóch wspaniałych córek w wieku 27 i 15 lat. Staram się prowadzić aktywny tryb życia uczestnicząc w zajęciach sportowych od zdrowego kręgosłupa, Body Art czy ćwiczeń siłowych ze sztangą, jak również spacerując.

Działamy z pasją!

Jesteśmy firmą łączącą pasjonatów gastronomii, dietetyki i aktywności fizycznej. Celem naszej działalności jest nie tylko żywienie naszych klientów, ale i skuteczne wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych do ich diety.

Dbamy o to, żeby jedzenie, które serwujemy codziennie było świeże, smaczne, różnorodne i dobrze zbilansowane. Nad tworzeniem posiłków czuwa właścicielka firmy – dietetyk, Edyta Leszkiewicz.

wege pack przykładowy zestaw

Zbilansowane i zdrowe żywienie zamykamy w czterech kątach pudełka!

Współpracujemy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi kucharzami, dzięki którym nasze diety pudełkowe wyróżniają się wysoką jakością, doskonałym smakiem, a także wyjątkową kompozycją składników. Catering pudełkowy w Fitpack powstaje wyłącznie w oparciu o świeże oraz ekologiczne produkty od sprawdzonych dostawców. Wybierając tani catering dietetyczny Fitpack masz gwarancję pełnej satysfakcji z codziennych posiłków.

Cateringi dietetyczne w Fitpack powstają w trosce o holistycznie rozumiane zdrowie każdego naszego klienta, dlatego też podczas każdorazowego przygotowania cateringu pudełkowego zachowujemy najwyższe standardy higieniczne i bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest troska o najwyższy komfort każdej osoby, dla której komponujemy dietę.

Daj się oczarować wyjątkowym smakiem

W Fitpack oferujemy możliwość dobrania wyjątkowego jadłospisu, jakim jest indywidualna dieta na zamówienie. Nie lubisz szpinaku, a Twoje ulubione warzywo to marchewka? Borykasz się z uciążliwymi alergiami? Wystarczy, że opiszesz wszystkie swoje potrzeby i wymagania w zakresie żywienia, a my skomponujemy dietę pudełkową specjalnie dla Ciebie!

Dopasowana do Ciebie dieta pudełkowa od Fitpack!

Dostawca przywiezie Twoje jedzenie pudełkowe od Fitpack na wybrany przez Ciebie adres. Dietetyczny catering dostarczamy za darmo na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, takich jak Pruszków, Brwinów, Milanówek i Grodzisk Mazowiecki.

Zastanawiasz się, czy Twoje miejsce zamieszkania znajduje się w strefie darmowej dostawy? Skontaktuj się z nam, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie!