Witamy w Poradni Dietetycznej Fit Pack!

Zapraszamy do Poradni dietetycznej, w której każda osoba będzie mogła skorzystać z kompleksowej opieki żywieniowej. Z pomocą niezbędnych narzędzi nasi eksperci dokonają oceny Twojego stanu zdrowia i pomogą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Ponadto po wizycie w naszym gabinecie poznają Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania, a przede wszystkim pomogą w osiągnięciu trwałych i zdrowych nawyków żywieniowych, aby mogli Państwo cieszyć się dobrą kondycją i samopoczuciem.

 

Każdy osoba, która trafi do poradni będzie miała możliwość wyboru i skorzystania z:

 

– Indywidualnej diety, w postaci 7 lub 14-dniowego jadłospisu, przygotowanego przez dietetyka w licencjonowanym programie dietetycznych. Jadłospis zostanie dostosowany indywidualnie do Państwa potrzeb, takich jak: zapotrzebowanie energetyczne, tryb życia, wiek, rodzaj wykonywanej aktywności, przyzwyczajenia żywieniowe, schorzenia zdrowotne oraz wymarzonej masy ciała. (Z uwagi na czas niezbędny do ich przygotowania, jadłospisy będą do odbioru w gabinecie tydzień po wizycie u dietetyka (bądź przesłane mailem).
Opłata za jadłospis następuje z góry, w momencie podjęcia decyzji o jego zakupie;

 

– Konsultacji on-line: polega na współpracy z dietetykiem zdalnie, drogą mailową. Mogą Państwo przesyłać swoje pytanie do dietetyka z możliwie jak najbardziej szczegółowym opisem swojej sytuacji zdrowotnej. Dietetyk w ciągu 48 godzin odpowie na Państwa zapytanie. Taka forma służy weryfikacji ogólnych wątpliwości lub pytań Klienta. Nie zastąpi jednak tradycyjnej konsultacji jeżeli chcieliby Państwo pracować nad właściwym i indywidualnym sposobem żywienia.

NASZ ADRES

ul. Marynarska 15, Warszawa
budynek New City 1 piętroEMAIL

poradnia@fitpack.pl

TELEFON

(+48) 881 212 999

Formularz Doboru kaloryczności

Masz problem z doborem kaloryczności lub nie wiesz jaki rodzaj diety jest dla Ciebie odpowiedni ?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe.