CATERING BIZNESOWY (WORK PACK)

Zbyt szybkie tempo życia – zwłaszcza w dużych miastach, prowadzi do problemów z regularnym jedzeniem posiłków.

Żeby nasza wydolność intelektualna była największa, a mózg pracował efektywnie musi być stale odżywiany glukozą. Najbardziej wrażliwe na wahania poziomu glukozy we krwi są właśnie obszary mózgu odpowiedzialne za procesy myślenia i koncentracji. Spadek poziomu cukru we krwi objawia się najczęściej rozkojarzeniem, spadkiem energii intelektualnej, bólami głowy, sennością, apatią.

Jednym z najważniejszych czynników warunkujących zdrowie pracowników jest właściwe odżywianie. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podaje, że odpowiednie żywienie może podnieść wydajność pracy nawet o 20%. Tak więc,
jeśli wydajność firmy zależy od jakości pracy ludzi, to promowanie w firmie idei zdrowego odżywiania działa na korzyść pracodawcy. Wielu chorobom i schorzeniom, na które cierpią pracownicy można zapobiec, jeśli wpłynie się na zmianę pewnych szkodliwych nawyków, takich jak palenie tytoniu czy niewłaściwe odżywianie.

Według WHO badania naukowe wykazują, że zmiany w diecie mają duży wpływ na zdrowie w czasie całego życia człowieka. Najważniejsze jest to, że rodzaj diety nie tylko ma wpływ na obecny stan zdrowia, ale również może mieć wpływ na to, czy dana osoba w przyszłości zachoruje na raka, chorobę wieńcową czy cukrzycę. W związku z tym pracodawcy, którzy podejmują kroki w celu promowania zdrowego żywienia pracowników, będą czerpać z tego korzyści zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Dlatego też, proponujemy idealne rozwiązanie w postaci diety WORK PACK, która pomoże wdrożyć nawyk regularnego spożywania posiłków co ma bezpośredni wpływ na walory zdrowotne w postaci ustabilizowania poziomu cukru we krwi ale również przyczynia się do podwyższenia efektywności w pracy czyli zwiększenia zdolności koncentracji  i wydajności.

W skład diety WORK PACK wchodzą:

Proponowane kaloryczności:

800 kcal – 40 PLN
1000 kcal – 42 PLN
1200 kcal – 45 PLN
1400 kcal – 48 PLN

W celu zamówienia diety WORK PACK prosimy o kontakt: